Przy okazji Wystawy 111 Noriakiego, która odbyła się 11.01.2019 r. w Galerii Jerzego Piotrowicza Pod Koroną i podczas której poznański streetartowiec zaprezentował 111 prac stworzonych w trakcie półrocznego pobytu w Barcelonie, odbyła się również mała przedpremiera naszej książki #10do100.

Wystawa przyciągnęła ogromna liczbę entuzjastów prac Noriakiego. W pierwszej sali galerii, na białych ścianach, można było oglądać barwne prace poznańskiego artysty. W drugiej części stanęło stanowisko z naszymi czarno-białymi książkami. Przy nim znalazła się zaś autorka, Emi Jakk, z wydrukowanymi na dużych arkuszach pytaniami z #10do100, kolorowymi flamastrami i możliwością udzielenia anonimowych odpowiedzi. Wszystko to okazało się wystarczającą zachętą do zapoznania się z książką i przeprowadzenia wciągających rozmów, za którą autorka serdecznie dziękuje.

Dziękujemy wszystkim zebranym za niesamowity feedback, a Zespołowi Galerii za pozytywną i twórczą energię.

Na chwilę obecną, do czasu trwania Wystawy 111  (27.01.2019 r.) w Galerii można nabyć przedpremierowo autorski egz.  #10do100, w wyjątkowej cenie 20 zł. Są to pierwsze egzemplarze, jeszcze przed ostateczną korektą, w limitowanej ilości. Pełnowartościowe egzemplarze naszej książki można zamówić w przedsprzedaży poniżej. Wysyłka już pod koniec stycznia!